Перше відділення у м. Новоград-Волинський

Перше відділення у м. Новоград-Волинський

1 липня у м. Новоград-Волинський, Житомирської області, ми відкрили нове відділення ломбарду «Скарбниця».


Мешканці та гості міста можуть у будь-який день відвідати наш ломбард. Оцінювачі-експерти з радістю нададуть всю інформацію, відносно умов кредитування, акційних заходів, що проходять, та допоможуть Вам отримати кредит під заставу ювелірних виробів та техніки.

Нове відділення знаходиться на вул. Шевченка, 10. Ми чекаємо на Вас з 8:00 до 20:00, без перерви та вихідніх.

Всю необхідну інформацію, відносно отримання швидкого кредиту під заставу ювелірних виробів та техніки, Ви зможете дізнатись за номерами: (04141)35-56-5, (050) 463-00-85, або відвідавши ломбард.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.