Відкрито нове цілодобове відділення у Дніпровському районі

Відкрито нове цілодобове відділення у Дніпровському районі

15.07.2015 року відкрилося цілодобове відділення ломбарду «Скарбниця» в Дніпровському районі. 

Мережа ломбардів «Скарбниця» продовжує розширюватися, турбуючись про максимальну доступність відділень для своїх клієнтів. Новітнє обладнання, приємна атмосфера, високий рівень безпеки, компетентні співробітники, швидка оцінка предметів застави, завжди вигідні умови кредитування — стандарт обслуговування наших клієнтів в будь-якому відділенні країни.

У відділенні по бульвару Перова передбачені широкі можливості отримання кредиту: предметом застави можуть бути як дорогоцінні метали й діаманти, так і електроніка, велика та дрібна побутова техніка, будівельні інструменти тощо.

Ми будемо раді бачити вас в новому відділенні за адресою: м. Київ, б-р Перова, 34/2, телефони: (044) 540-00-55; (050) 463-43-60 (золото); (050) 463-43-41 (техніка).

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.