Акція «Проводжаємо літо»!

Акція «Проводжаємо літо»!

Літо пройшло а знижки залишилися!

Акція «Проводжаємо літо»!
Проводжайте літо разом з нами: в останні дні літа — найбільші знижки!

З 15 серпня 2015 до 31 серпня 2015 компанія «Скарбниця» проводить акцію.

Умови: оформіть кредит під заставу виробів із золота, діамантів столового та ювелірного срібла** на строк від 2 до 21 дня, та отримайте знижку на сплату відсотків у строк по договору в розмірі 20% (повна перезастава або викуп предмету застави у термін по договору).

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.