Переїзд ломбарду техники на б-р Чоколівський, 21

Переїзд ломбарду техники на б-р Чоколівський, 21

Переїзд техноломбарду за адресою б-р Чоколівський, 21

19 серпня 2015 техноломбард за адресою б-р Чоколівський, 21, переїхав у нове комфортабельне приміщення за тією ж адресою.

У новому просторому приміщенні на наших клієнтів чекає приємна атмосфера, якісний сервіс, швидка професійна оцінка експертів та можливість отримати кредит на вигідних умовах під широкий перелік предметів застави.

Кредити під заставу ювелірних виробів, як і раніше, можна оформити в сусідньому приміщенні за тією ж адресою: б-р Чоколівський, 21.

Відвідати ломбард можна в будь-який зручний час, оскільки відділення працює цілодобово та без вихідних.

Більш детальну інформацію щодо умов кредитування, та з будь-яких інших питань, можна отримати за адресою: м. Київ, б-р Чоколівський, 21 або за телефонами: (044) 243-24-24; (050) 465-11-86.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.