Переїзд ломбарду техники на б-р Чоколівський, 21

Переїзд ломбарду техники на б-р Чоколівський, 21

Переїзд техноломбарду за адресою б-р Чоколівський, 21

19 серпня 2015 техноломбард за адресою б-р Чоколівський, 21, переїхав у нове комфортабельне приміщення за тією ж адресою.

У новому просторому приміщенні на наших клієнтів чекає приємна атмосфера, якісний сервіс, швидка професійна оцінка експертів та можливість отримати кредит на вигідних умовах під широкий перелік предметів застави.

Кредити під заставу ювелірних виробів, як і раніше, можна оформити в сусідньому приміщенні за тією ж адресою: б-р Чоколівський, 21.

Відвідати ломбард можна в будь-який зручний час, оскільки відділення працює цілодобово та без вихідних.

Більш детальну інформацію щодо умов кредитування, та з будь-яких інших питань, можна отримати за адресою: м. Київ, б-р Чоколівський, 21 або за телефонами: (044) 243-24-24; (050) 465-11-86.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».