Відкрито нове цілодобове відділення в Шевченківському районі

Відкрито нове цілодобове відділення в Шевченківському районі

Мережа ломбардів «Скарбниця» 16.09.2015 відкрила для Вас нове цілодобове відділення в Шевченківському районі.


Найсучасніше обладнання, приємна атмосфера, високий рівень безпеки, висококваліфіковані співробітники, максимально швидка оцінка предметів застави, вигідні умови кредитування — стандарт обслуговування наших клієнтів в будь-якому ломбардному відділенні «Скарбниці».

У новому універсальному ломбарді по вулиці Білоруській реалізовано широкі можливості отримання кредиту: предметом застави можуть бути як дорогоцінні метали, так і велика й дрібна побутова техніка та електроніка. Крім того, кредит можна отримати під заставу будівельних інструментів, туристичного й рибальського спорядження.

Ми будемо раді бачити Вас у новому відділенні за адресою: м. Київ, вул. Білоруська, 8, телефони: (044) 489-02-00; (050) 463-19-73 (золото); (044) 489-31-00; (050) 463-19-81 (техніка).

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.