Сума на руки збільшена!

Сума на руки збільшена!

Ще більше грошей на руки!

Вже багато років Національна мережа ломбардів «Скарбниця» є лідером українського ринку ломбардного кредитування.

Саме тому у нас індивідуальний підхід до кожного клієнта, і ми постійно працюємо над поліпшенням якості сервісу обслуговування та умов кредитування.

На численні прохання клієнтів — ми підвищили суму на руки за грам 585 проби на 20грн.

Подробиці дізнавайтеся у відділеннях або за телофоном: 0 (800) 500-555 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів на території України).

Вибрати найближче відділення.

Умови кредитування.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».