Сума на руки збільшена!

Сума на руки збільшена!

Ще більше грошей на руки!

Вже багато років Національна мережа ломбардів «Скарбниця» є лідером українського ринку ломбардного кредитування.

Саме тому у нас індивідуальний підхід до кожного клієнта, і ми постійно працюємо над поліпшенням якості сервісу обслуговування та умов кредитування.

На численні прохання клієнтів — ми підвищили суму на руки за грам 585 проби на 20грн.

Подробиці дізнавайтеся у відділеннях або за телофоном: 0 (800) 500-555 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів на території України).

Вибрати найближче відділення.

Умови кредитування.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.