Відкрито перше відділення в м. Костопіль

Відкрито перше відділення в м. Костопіль

Сьогодні, 26 листопада, ми відкрили перше відділення ломбарду «Скарбниця» у м. Костопіль.


Жителі міста можуть у будь-який день відвідати наш ломбард.

Оцінювачі-експерти з радістю нададуть всю інформацію щодо умов кредитування, що проходять акційних заходів. А також, допоможуть Вам отримати кредит під заставу ювелірних виробів і техніки.

Нове відділення знаходиться на вул. Грушевського, 34-Д.

Графік роботи з 8:00 до 20:00, без вихідних.


Всю потрібну Вам інформацію щодо отримання швидкого кредиту під заставу ювелірних виробів і техніки Ви можете дізнатися за телефонами (03657) 7-62-07, (050) 463-34-26 або відвідавши ломбард.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.