Відкрито новий тех. ломбард у м. Луцьк!

Відкрито новий тех. ломбард у м. Луцьк!

10 грудня 2015 відкрито новий технічний ломбард за адресою:

м. Луцьк, вул. Винниченка, 25.

У новому просторому приміщенні наших клієнтів чекає приємна атмосфера, якісний сервіс, швидка професійна оцінка предмета застави. А також, можливість отримати кредит на вигідних умовах під широкий перелік техніки, що приймається під заставу.

Відвідати ломбард можна в будь-який зручний час, оскільки відділення працює цілодобово та без вихідних.

Більш детальну інформацію щодо умов кредитування можна отримати у експертів в ломбардному відділенні або за телефонами: (0332) 72-72-88, (050) 463-60-29.

Завжди Вам раді!

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.