Відкрито новий тех. ломбард у м. Луцьк!

Відкрито новий тех. ломбард у м. Луцьк!

10 грудня 2015 відкрито новий технічний ломбард за адресою:

м. Луцьк, вул. Винниченка, 25.

У новому просторому приміщенні наших клієнтів чекає приємна атмосфера, якісний сервіс, швидка професійна оцінка предмета застави. А також, можливість отримати кредит на вигідних умовах під широкий перелік техніки, що приймається під заставу.

Відвідати ломбард можна в будь-який зручний час, оскільки відділення працює цілодобово та без вихідних.

Більш детальну інформацію щодо умов кредитування можна отримати у експертів в ломбардному відділенні або за телефонами: (0332) 72-72-88, (050) 463-60-29.

Завжди Вам раді!

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».