Відкрито нове ломбардне відділення у Вінниці

Відкрито нове ломбардне відділення у Вінниці

5 Січня відкрито нове ломбардне відділення за адресою:

м. Вінниця, вул. Коцюбинського, 29.

У новому ломбардному відділенні Ви можете отримати кредит під широкий перелік предметів застави. Це може бути золото, столове срібло, велика й дрібна побутова техніка та електроніка та багато іншого.

Ми будемо раді бачити Вас у новому відділенні у будь-який зручний для Вас час, так як відділення працює цілодобово

Тел.: (0432) 50-21-63; (050) 463-18-74.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.