Друге ломбардне відділення у Бердичеві

Друге ломбардне відділення у Бердичеві

18 січня ми відкрили друге відділення ломбарду «Скарбниця»  у м. Бердичів.


Жителі міста можуть у будь-який день відвідати наш ломбард.

Оцінювачі-експерти з радістю нададуть всю інформацію щодо умов кредитування, акційних заходів що проходять. А також, допоможуть Вам отримати кредит під заставу ювелірних виробів, столового срібла, побутової техніки, електроніки, великогабаритної техніки і багато чого іншого.

Ми Вас чекаємо в будь-який час, оскільки відділення працює цілодобово та без вихідних!

Всю потрібну Вам інформацію щодо отримання швидкого кредиту під заставу Ви можете дізнатися за телефонами: (050) 463-17-86 — золото; (050) 463-17-96 — техніка. Або відвідавши відділення за адресою: м. Бердичів, вул. Європейська, 128.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.