Акція «-10%»

Акція «-10%»

Сплати вчасно так отримай знижку!

Шановні клієнти, з радістю повідомляємо Вам — ми винайшли новий спосіб часткового погашення кредиту!

Нова акція з 1 лютого 2016 до зміни або відміни умов.

При своєчасній оплаті % ми частково погашаємо Вам суму кредиту.

Умови:


Кожен клієнт, який уклав договір про надання фінансового кредиту та застави майна в ломбард на термін від 1 до 35 днів, і повній перезаставі в останній день строку, зазначеного в договорі, отримує знижку в розмірі 10% на оплату відсотків. Ця сума знижки буде зарахована на погашення суми кредиту.

Детальніше у розділі Акції

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.