Відкрито перше відділення у м. Чортків!

Відкрито перше відділення у м. Чортків!

Зустрічайте перше відділення у м. Чортків

Сьогодні, 16 лютого, ми відкрили перше за рахунком відділення ломбарду «Скарбниця» в м. Чортків.

Жителі міста можуть у будь-який день відвідати наш ломбард.

Оцінювачі — експерти, що з радістю нададуть всю інформацію щодо умов кредитування, діючих акційних заходів і допоможуть Вам отримати кредит під заставу ювелірних виробів і техніки.

Нове відділення знаходиться на вул. Шевченка, 30.
Графік роботи з 8:00 до 20:00, без вихідних.

Всю потрібну Вам інформацію щодо отримання швидкого кредиту під заставу ювелірних виробів і техніки Ви можете дізнатися за номером (050) 463-19-51 або відвідавши ломбард.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.