Відкрито перше відділення у м. Чортків!

Відкрито перше відділення у м. Чортків!

Зустрічайте перше відділення у м. Чортків

Сьогодні, 16 лютого, ми відкрили перше за рахунком відділення ломбарду «Скарбниця» в м. Чортків.

Жителі міста можуть у будь-який день відвідати наш ломбард.

Оцінювачі — експерти, що з радістю нададуть всю інформацію щодо умов кредитування, діючих акційних заходів і допоможуть Вам отримати кредит під заставу ювелірних виробів і техніки.

Нове відділення знаходиться на вул. Шевченка, 30.
Графік роботи з 8:00 до 20:00, без вихідних.

Всю потрібну Вам інформацію щодо отримання швидкого кредиту під заставу ювелірних виробів і техніки Ви можете дізнатися за номером (050) 463-19-51 або відвідавши ломбард.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».