Переїзд ломбарду у Трускавці

Переїзд ломбарду у Трускавці

Нова адреса - м. Трускавець, вул. Стебницька, 62

15 березня 2016 ломбардне відділення за адресою м. Трускавець, вул. Стебницька, 58 переїхало в нове просторе модернізоване приміщення на тій же вулиці — вул. Стебницька, 62.

Піклуючись про комфорт своїх клієнтів, компанія «Скарбниця» завжди шукає найбільш вдалі рішення для розміщення відділень.

Відвідати ломбард Ви зможете в будь-який зручний час, оскільки відділення працює цілодобово та без вихідних.

Детальна інформація про відділення
м.Трускавець, вул. Стебницька, 62, тел : (03247) 6-92-79; (050) 463-48-05.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.