Переїзд ломбарду у Трускавці

Переїзд ломбарду у Трускавці

Нова адреса - м. Трускавець, вул. Стебницька, 62

15 березня 2016 ломбардне відділення за адресою м. Трускавець, вул. Стебницька, 58 переїхало в нове просторе модернізоване приміщення на тій же вулиці — вул. Стебницька, 62.

Піклуючись про комфорт своїх клієнтів, компанія «Скарбниця» завжди шукає найбільш вдалі рішення для розміщення відділень.

Відвідати ломбард Ви зможете в будь-який зручний час, оскільки відділення працює цілодобово та без вихідних.

Детальна інформація про відділення
м.Трускавець, вул. Стебницька, 62, тел : (03247) 6-92-79; (050) 463-48-05.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
З 9:00 до 19:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.