Перше ломбардне відділення «Скарбниця» у Бориславі

Перше ломбардне відділення «Скарбниця» у Бориславі

Сьогодні, 15 березня, ми відкрили перше відділення ломбарду «Скарбниця» в м. Борислав.


Жителі міста можуть в будь-який день відвідати наш ломбард.

Оцінювачі — експерти з радістю нададуть всю інформацію щодо умов кредитування, діючих акційних заходів та допоможуть Вам отримати кредит під заставу ювелірних виробів і техніки.

Нове відділення знаходиться на вул. Міцкевича, 4.

Графік роботи: цілодобово і без вихідних, тому завітати до відділення можна в будь-який зручний для Вас час. 

Всю потрібну Вам інформацію щодо отримання швидкого кредиту під заставу ювелірних виробів і техніки Ви можете дізнатися за номерами: (03248) 4-25-13, (050) 463-37-00 або відвідавши ломбард.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».