Відкрито нове відділення в м. Чернігів

Відкрито нове відділення в м. Чернігів

Чекаемо на Вас у новому відділенні м.Чернігів, просп. Миру, 194

Сьогодні, 21.03.2016 року, компанія «Скарбниця» відкриває нове ломбардне відділення за адресою: м.Чернігів, просп. Миру, 194.

Відділення працює для Вас щодня з 9:00 до 21:00.

У нашому ломбарді Ви сможете швидко отримати кредит готівкою, під заставу широкого переліку предметів.Починаючи від ювелірних виробів, закінчуючи туристичним і рибальським спорядженням.

Контактні телефони відділення:

  • (046) 261-21-07;

  • для кредитів під заставу ювелірних виробів:(050) 463-35-26;

  • для кредитів під заставу техніки: (050) 463-37-30.
Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».