Зеконом гроші з Pokemon GO

Зеконом гроші з Pokemon GO

Отримай знижку на сплату відсотків!

Гра POKEMON GO завоювала прихильність мільйонів людей по всьому світу.

 
Компанія «Скарбниця» дає можливість за допомогою гри економити реальні гроші.

28 Вересня 2016 з 17:30 до 18:30 біля відділення за адресою вул. Саксаганського, 127 буде встановлена приманка, щоб ловити покемонів було ще легше. Усі тренери, гравці у найпопулярнішу гру 2016 року, мають можливість cпіймати покемона та отримати знижку на оплату відсотків 10%.

Умови:
1. Знайти покемона біля відділення ломбарду «Скарбниця» за адресою вул. Саксаганського, 127 через додаток Pokémon Go.
До офіційного релізу гри в Україні встановити її можна як на платформу Android, так і на OS IOS, діючи відповідно до цієї інструкції:
«Інструкція по користуванню додатком»
«Завантажити додаток Pokemon Go на Android»

(Додаток Pokemon GO не запуститься на приладах з рутом або джейлбрейком.)
2. Зробити скріншот экрану з покемоном біля відділення ломбарду Скарбниця.
3. Пред'явити скріншот экрану оцінювачу-експерту ломбардного відділення за адр. вул. Саксаганського, 127.
4. Отримати знижку 10% на наступну оплату відсотків по кредиту під заставу ювелірних виробів або техніки.

* Для отримання знижки, необхідно пред'явити скріншот з покемоном протягом 24 годин. Детальніше дізнавайтеся у оцінювачів-експертів відділення, де діють вищезазначені умови.
 
Pokemon GO.jpg medium
 
Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».