Відкрито нове відділення в Києві

Відкрито нове відділення в Києві

Нове відділення в Києві - вул. Раїси Окипної 5

30 вересня ми відкрили ще одне відділення ломбарду «Скарбниця». Колектив нашої компанії кожен день працює над підвищенням рівня обслуговування клієнтів, адже ми прагнемо бути ближче до наших клієнтів.

Нове відділення знаходиться на вул. Раїси Окіпної 5.

Графік роботи: цілодобово та без вихідних

Всю потрібну Вам інформацію щодо отримання швидкого кредиту під заставу ювелірних виробів і техніки, Ви можете дізнатися за телефонами: (044) 517-44-44, (050) 463-36-54, (050) 463-36-67 або відвідавши відділення ломбарду в будь-який зручний для Вас час. 

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».