Відкрито нове відділення в Києві

Відкрито нове відділення в Києві

Нове відділення в Києві - вул. Раїси Окипної 5

30 вересня ми відкрили ще одне відділення ломбарду «Скарбниця». Колектив нашої компанії кожен день працює над підвищенням рівня обслуговування клієнтів, адже ми прагнемо бути ближче до наших клієнтів.

Нове відділення знаходиться на вул. Раїси Окіпної 5.

Графік роботи: цілодобово та без вихідних

Всю потрібну Вам інформацію щодо отримання швидкого кредиту під заставу ювелірних виробів і техніки, Ви можете дізнатися за телефонами: (044) 517-44-44, (050) 463-36-54, (050) 463-36-67 або відвідавши відділення ломбарду в будь-який зручний для Вас час. 

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.