Переїзд ломбарду техніки на вул. Теліги, 17

Переїзд ломбарду техніки на вул. Теліги, 17

Ми переїхали, але як і раніше з Вами!

15 листопада 2016 р. ТЕХНОломбард за адресою вул. Теліги, 17 переїхав в нове, більш просторе приміщення за тією ж адресою.
У новому приміщенні наших клієнтів чекає приємна атмосфера, якісний сервіс, швидка професійна оцінка предмета застави і можливість отримати кредит на вигідних умовах.

Нове відділення ТЕХНОломбарда обзавелося більш просторим приміщенням, тому на ряду з дрібної технікою кредити будуть видаватися і під заставу великогабаритної техніки.
Відвідати ломбард можна в будь-який зручний час, так як відділення працює ЦІЛОДОБОВО.
Більш детальну інформацію про умови кредитування можна отримати за адресою: м. Київ, вул. Олени Теліги, 17 або за телефоном: (050) 465-41-12.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.