Відкрито нове відділення у Харкові

Відкрито нове відділення у Харкові

Нове відділення - м. Харків, пр-т Людвіга Свободи, 39

Сьогодні, 17.11.2016 року, компанія «Скарбниця» відкриває нове ломбардне відділення за адресою: м.Харків, пр-т Людвіга Свободи, 39.

Дане відділення працює для Вас щодня цілодобово та без вихідних.

У ломбарді Ви можете швидко отримати кредит готівкою під заставу широкого переліку предметів. Починаючи від ювелірних виробів та закінчуючи туристичним і рибальським спорядженням.

Контактні телефони відділення:

  • для кредитів під заставу ювелірних виробів — (050) 463-33-70;

  • для кредитів під заставу техніки — (050) 463-10-24.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».