Відкрито нове відділення у Харкові

Відкрито нове відділення у Харкові

Нове відділення - м. Харків, пр-т Людвіга Свободи, 39

Сьогодні, 17.11.2016 року, компанія «Скарбниця» відкриває нове ломбардне відділення за адресою: м.Харків, пр-т Людвіга Свободи, 39.

Дане відділення працює для Вас щодня цілодобово та без вихідних.

У ломбарді Ви можете швидко отримати кредит готівкою під заставу широкого переліку предметів. Починаючи від ювелірних виробів та закінчуючи туристичним і рибальським спорядженням.

Контактні телефони відділення:

  • для кредитів під заставу ювелірних виробів — (050) 463-33-70;

  • для кредитів під заставу техніки — (050) 463-10-24.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
З 9:00 до 19:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.