Відкрито нове відділення у Харкові

Відкрито нове відділення у Харкові

Нове відділення - м. Харків, пр-т Людвіга Свободи, 39

Сьогодні, 17.11.2016 року, компанія «Скарбниця» відкриває нове ломбардне відділення за адресою: м.Харків, пр-т Людвіга Свободи, 39.

Дане відділення працює для Вас щодня цілодобово та без вихідних.

У ломбарді Ви можете швидко отримати кредит готівкою під заставу широкого переліку предметів. Починаючи від ювелірних виробів та закінчуючи туристичним і рибальським спорядженням.

Контактні телефони відділення:

  • для кредитів під заставу ювелірних виробів — (050) 463-33-70;

  • для кредитів під заставу техніки — (050) 463-10-24.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.