Відкриття нового відділення у м. Харків

Відкриття нового відділення у м. Харків

У Харкові відкриває свої двері нове відділення ломбарду «Скарбниця»

27.12.2016 р. компанія «Скарбниця» відкрила ще одне відділення у Харкові за адресою пр-т Науки, 64. 

Відділення працює для Вас щодня з 9:00 до 21:00, без вихідних.

Наші співробітники оперативно та якісно проконсультують як нових так і постійних клієнтів. З радістю нададуть всю інформацію щодо умов кредитування, акційних заходів що проходять і допоможуть Вам отримати кредит під заставу ювелірних виробів та техніки. Ласкаво просимо!

Контактні телефони відділення:

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
З 9:00 до 19:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.