Новорічні МЕГА знижки

Новорічні МЕГА знижки

Новорічні МЕГА знижки від Компанії «Скарбниця»!

Отримайте знижку на процент за користування кредитом в 50%.

Умови:
Всі клієнти, які здійснять операцію застави в період з 29.12.16 по 31.12.16 отримують знижку на процентну ставку в розмірі 50%, за умови укладення договору на термін від 14 до 21 днів та оплати в строк за договором.

Детальніше в розділі Акції

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.