Прийом оплати за кредитами всіх відділень ломбарду «Скарбниця»

Прийом оплати за кредитами всіх відділень ломбарду «Скарбниця»

Сплачувати відсотки та суму кредиту тепер стало ще простіше та зручніше!

Не важливо де Ви укладали договір фінансового кредиту і де знаходиться Ваш предмет застави! В Одесі, Харкові чи у Львові, можливо це інше місто чи селище.

Без комісій, документів і договорів, Ви зможете швидко і легко здійснити цікаву для Вас оплату. Для цього достатньо знати ID / CS коди договору. Мінімальна сума оплати - сума процентів за 1 день користування кредитом.


Операції з оплати процентів за користування кредитом та оплата готівкою суми кредиту, отриманого в будь-якому відділенні ломбарду «Скарбницятм», тепер доступні в наших відділеннях за адресою:

м. Київ, вул. Заболотного, 20А
графік роботи ЦІЛОДОБОВО тел. (044) 526-74-04
м. Київ, вул. Героїв Дніпра, 35
графік роботи ЦІЛОДОБОВО тел. (044) 599-05-65
м. Київ, вул. Гната Юри, 11
графік роботи ЦІЛОДОБОВО тел. (044) 403-05-80
м. Київ, просп. Маяковського, 60/10
графік роботи ЦІЛОДОБОВО тел. (044) 530-15-34
м. Київ, вул. Старовокзальна, 18
графік роботи 08:00 - 21:00 тел. (044) 584-38-18

Список таких універсальних відділень ми будемо збільшувати.
Інформація про такі зміни буде доступна на нашому сайті, а також за дзвінком до Контакт-центру за номером 0800500555 (дзвінки в межах України не тарифікуються).

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».