У Києві відкрито нове відділення!

У Києві відкрито нове відділення!

Відкривається нове відділення у Києві - вул. Ялтинська 5-Б.

6 лютого відкрилось нове відділення «Скарбниці» в Дарницькому районі. Відділення розташоване за адресою м. Київ, вул. Ялтинська 5-Б.

Компетентні співробітники, швидка оцінка предметів застави, вигідні умови кредитування, сучасне обладнання, безпека — стандарт обслуговування наших клієнтів в компанії.

У новому відділенні передбачено широкі можливості отримання кредиту. Предметом застави можуть бути: дорогоцінні метали, діаманти, дрібна і велика побутова техніка та електроніка.

Будемо раді бачити Вас адресою, вул. Ялтинська, буд 5-Б з 8:00 до 22:00. Без вихідних.


Контактні телефони відділення:

  • для кредитів під заставу ювелірних виробів: (050) 463-27-79;

  • для кредитів під заставу техніки: (050) 463-28-17.
Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».