День відкритих дверей в Одесі

День відкритих дверей в Одесі

Ласкаво просимо до нас!

1 і 2 березня в Одесі відбудеться День відкритих дверей в компанії «Скарбниця».

Ми відкриваємо свої двері відповідальним, наполегливим і активним особистостям, які люблять спілкуватися з людьми і готові до нових знань.

Робота у нашій компанії — це світ точності і відкритості, яскравих деталей та постійного особистісного розвитку.

Досить мріяти — час діяти!

Приходь 1 і 2 березня за адресою: вул. Ак. Філатова, 86. Початок о 10:00.

З усіх питань телефонуйте: 050-446-11-14, Інна.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.