Сплачуйте кредити без прив’язки до місця оформлення!

Сплачуйте кредити без прив’язки до місця оформлення!

Сплачуй відсотки не лише у своєму відділенні

Уже сім відділень «СкарбницяТМ» почали приймати оплату кредитів, які були оформлені у будь-якому із ломбардів нашої мережі.

Ви уклали договір фінансового кредиту в одному місті, але зараз знаходитеся в іншому? Більше не варто хвилюватися про те, де здійснити оплату Вашого кредиту. Відтепер відділень, які приймають оплату кредитів усіх ломбардів мережі «СкарбницяТМ» стало ще більше.

Ви можете швидко та легко здійснити оплату без комісії, документів і договорів. Для цього достатньо знати ID/CS коди кредитного договору.

Мінімальна сума оплати — сума процентів за 1 день користування кредитом.

Операції щодо оплати кредитів, незалежно від місця оформлення, можна здійснити у відділеннях «СкарбницяТМ» за адресами:

І цей список ми будемо постійно розширювати. Оновлену інформацію шукайте на нашому сайті, а також за номером телефону 0 800 500 555 (дзвінки на території України не тарифікуються).

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».