Сплачуйте кредити без прив’язки до місця оформлення!

Сплачуйте кредити без прив’язки до місця оформлення!

Сплачуй відсотки не лише у своєму відділенні

Уже сім відділень «СкарбницяТМ» почали приймати оплату кредитів, які були оформлені у будь-якому із ломбардів нашої мережі.

Ви уклали договір фінансового кредиту в одному місті, але зараз знаходитеся в іншому? Більше не варто хвилюватися про те, де здійснити оплату Вашого кредиту. Відтепер відділень, які приймають оплату кредитів усіх ломбардів мережі «СкарбницяТМ» стало ще більше.

Ви можете швидко та легко здійснити оплату без комісії, документів і договорів. Для цього достатньо знати ID/CS коди кредитного договору.

Мінімальна сума оплати — сума процентів за 1 день користування кредитом.

Операції щодо оплати кредитів, незалежно від місця оформлення, можна здійснити у відділеннях «СкарбницяТМ» за адресами:

І цей список ми будемо постійно розширювати. Оновлену інформацію шукайте на нашому сайті, а також за номером телефону 0 800 500 555 (дзвінки на території України не тарифікуються).

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.