«Гасіть» тіло кредиту будь-яким зручним способом

«Гасіть» тіло кредиту будь-яким зручним способом

«Скарбниця» - комфорт у всьому!

Раніше наші Клієнти могли сплачувати тільки відсотки по кредиту за допомогою:

Тепер для кожного клієнта з‘явилась можливість сплатити як відсотки в повному обсязі, так і частину тіла кредиту*.

Це буде зручно тим, хто часто подорожує та не завжди може завітати в ломбардне відділення для своєчасної оплати кредиту. Також це допоможе зекономити Ваш час та гроші, оскільки, як і раніше, всі оплати віддаленими каналами здійснюються без комісій та прихованих платежів! 

Послуги компанії «Скарбниця» стають ще краще та зручніше для кожного нашого клієнта!

* доступна сума погашення заборгованості розраховується індивідуально

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
З 9:00 до 19:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.