Відсотки поїхали на відпочинок

Відсотки поїхали на відпочинок

Cкидка 20% від відсоткової ставки

З 20 червня до 31 липня у всіх відділеннях мережі ломбардів «Скарбниця» — знижка 20% від стандартної відсоткової ставки.

Акційна знижка діє під час оформлення кредиту під заставу ювелірних виробів на термін від 21 до 31 дня, за умови повної сплати відсотків не раніше терміну, зазначеного у договорі.

Детальніше про акцію Ви можете дізнатися в експертів-оцінювачів або за номером 0-800-500-555 (дзвінки зі стаціонарних телефонів на території України – безкоштовні).

Зверніть увагу!

Акційні знижки не сумуються з іншими акціями та знижками.

Бонуси не нараховуються на суму відсотків сплачених за умовами акції.

Наявні бонуси списуються на сплату відсотків у межах цієї акції.
Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.