Відсотки поїхали на відпочинок

Відсотки поїхали на відпочинок

Cкидка 20% від відсоткової ставки

З 20 червня до 31 липня у всіх відділеннях мережі ломбардів «Скарбниця» — знижка 20% від стандартної відсоткової ставки.

Акційна знижка діє під час оформлення кредиту під заставу ювелірних виробів на термін від 21 до 31 дня, за умови повної сплати відсотків не раніше терміну, зазначеного у договорі.

Детальніше про акцію Ви можете дізнатися в експертів-оцінювачів або за номером 0-800-500-555 (дзвінки зі стаціонарних телефонів на території України – безкоштовні).

Зверніть увагу!

Акційні знижки не сумуються з іншими акціями та знижками.

Бонуси не нараховуються на суму відсотків сплачених за умовами акції.

Наявні бонуси списуються на сплату відсотків у межах цієї акції.
Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».