Унікальна акція для жителів міста Дрогобич

Унікальна акція для жителів міста Дрогобич

Вигідна акція в місті Дрогобич

З 03 жовтня до 31 грудня 2017 року жителі міста Дрогобич можуть скористуватися послугами ломбарду «СкарбницяТМ» на умовах акції «0,35% під заставу золота».
У відділеннях ломбардів м. Дрогобич за адресами:
  • вул. Пилипа Орлика, 14;
  • вул. Івана Мазепи, 12
Клієнти можуть отримати кредит під заставу ювелірних виробів із дорогоцінних металів лише під 0,35 % від суми кредиту за кожен день користування кредитом.
Акційні умови впроваджені для всіх жителів міста Дрогобич. Переконайтеся в унікальності вигідних умов кредитування ломбарду «СкарбницяТМ».
Більш детально про умови акції Ви можете дізнатися від експертів-оцінювачів у відділеннях або за номером телефону 0800505555 (дзвінки зі стаціонарних та мобільних на території України – безкоштовні).
 
Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.