Ломбард «Скарбниця» вітає перших переможців акції «200 діамантів»!

Ломбард «Скарбниця» вітає перших переможців акції «200 діамантів»!

Діаманти чекають на тебе!

Акція, в котрій кожен клієнт Ломбарду «Скарбницятм» має можливість отримати діамант, продовжується.
Ми раді вітати перших переможців і нагадуємо, що акція продовжується до 30 листопада 2017 року. Кожен бажаючий може отримати свій діамант виконавши три простих кроки:
  • Зареєструйте свій номер мобільного телефону на акційній сторінці сайту та отримайте СМС повідомлення з унікальним кодом учасника;
  • При оформленні договору фінансового кредиту під заставу у Ломбарді «Скарбницятм» назвіть оцінювачу-експерту код з СМС повідомлення;
  • Знайдіть у чеку свій діамант!

Деталі за телефоном гарячої лінії 0 800 500 555 також у оцінювачів експертів.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.