Поповнюйте мобільний рахунок, сплачуйте комунальні та інші послуги без комісії!

Поповнюйте мобільний рахунок, сплачуйте комунальні та інші послуги без комісії!

У наших терміналах немає комісії!

Ми робимо все для того, щоб бути максимально корисними для Вас.
 
Ми постійно шукаємо варіанти мінімізувати Ваші витрати та зберегти час! Саме тому у київському ломбардному відділенні компанії «Скарбниця» на бульварі Перова, 15 ми встановили платіжний термінал.
 
Тепер оплачувати інтернет, платежі, ТВ, поповнювати рахунки мобільних операторів по Україні можна без комісії! Так, без будь-якої комісії. Більше жодних додаткових грошей до основної суми.

Окрім того, через термінал EasyPay, клієнти компанії «Скарбниця» також можуть оплатити суму відсотків і частково зменшити тіло кредиту за договорами застави будь-якого ломбардного відділення компанії.
Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».