Поповнюйте мобільний рахунок, сплачуйте комунальні та інші послуги без комісії!

Поповнюйте мобільний рахунок, сплачуйте комунальні та інші послуги без комісії!

У наших терміналах немає комісії!

Ми робимо все для того, щоб бути максимально корисними для Вас.
 
Ми постійно шукаємо варіанти мінімізувати Ваші витрати та зберегти час! Саме тому у київському ломбардному відділенні компанії «Скарбниця» на бульварі Перова, 15 ми встановили платіжний термінал.
 
Тепер оплачувати інтернет, платежі, ТВ, поповнювати рахунки мобільних операторів по Україні можна без комісії! Так, без будь-якої комісії. Більше жодних додаткових грошей до основної суми.

Окрім того, через термінал EasyPay, клієнти компанії «Скарбниця» також можуть оплатити суму відсотків і частково зменшити тіло кредиту за договорами застави будь-якого ломбардного відділення компанії.
Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.