У новому році - більше грошей

У новому році - більше грошей

З нами вигідніше!

З настанням нового року у нашій мережі змінилися умови видачі суми кредиту «на руки». Заставляючи нові золоті вироби та вироби з клеймом «ТС» Ви отримаєте додатково 60 гривень за кожен грам золота 585 проби. І на 30 гривень більше за грам можна буде отримати за б/у-вироби 585 проби у хорошому стані.


Приносьте свої вироби на оцінку до мережі «Скарбниця» і пам'ятайте, з нами Ви завжди у плюсі.
Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.