Сплачуйте кредит через термінал «Система»

Сплачуйте кредит через термінал «Система»

Cплачуйте швидко з терміналами «Система»

Мережа ломбардів «Скарбниця» розпочала співпрацю ще з одним національним оператором термінальної мережі!

Відтепер здійснити оплату кредиту можна через мережу терміналів «Система». Це понад 3000 терміналів по всій Україні! Заощаджуйте Ваш час та гроші.
 
Як і раніше, усі оплати кредитів мережі ломбардів «Скарбниця», дистанційними каналами, здійснюються без комісій і прихованих платежів!

У терміналах «Система», Ви можете здійснювати будь-які платежі з особистого кабінету і більше не витрачати час на заповнення реквізитів. Також, можна оплатити кілька послуг однією купюрою.

Знайти найближчий термінал та ознайомиться з його можливостями, можна на сайті мережі: https://fc-sistema.com.
Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.