Акція «Морозні Дні, додаткова відсоткам - НІ!»

Акція «Морозні Дні, додаткова відсоткам - НІ!»

Без додаткових відсотків!

Акційна пропозиція для клієнтів ломбарду «Скарбниця»!

У ці холодні січневі дні ломбард «Скарбниця» заморозив для Вас відсотки за прострочення договорів про видачу фінансових кредитів!

Тільки з 26.01.2010р. по 31.01.2010р. – всі клієнти, у яких договір про видачу фінансового кредиту прострочений на 1 і більше днів, що прийшли в відділення ломбарду «Скарбниця» для здійснення активної фінансової операції – звільняються від сплати «додаткового відсотка» (0,39%) за кожен день прострочення. Досить сплатити тільки % за дні користування кредитом!

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».