Акція «Морозні Дні, додаткова відсоткам - НІ!»

Акція «Морозні Дні, додаткова відсоткам - НІ!»

Без додаткових відсотків!

Акційна пропозиція для клієнтів ломбарду «Скарбниця»!

У ці холодні січневі дні ломбард «Скарбниця» заморозив для Вас відсотки за прострочення договорів про видачу фінансових кредитів!

Тільки з 26.01.2010р. по 31.01.2010р. – всі клієнти, у яких договір про видачу фінансового кредиту прострочений на 1 і більше днів, що прийшли в відділення ломбарду «Скарбниця» для здійснення активної фінансової операції – звільняються від сплати «додаткового відсотка» (0,39%) за кожен день прострочення. Досить сплатити тільки % за дні користування кредитом!

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.