«Реальна оцінка» предмету застави

«Реальна оцінка» предмету застави

Оцінюємо належним чином!

Всеукраїнська мережа ломбардних відділень «Скарбниця» власним прикладом розвінчує міфи щодо недоцільності небанківського кредитування. «Оформлюєте кредит під заставу і отримуєте копійки» - це не про нас!

Із нашою програмою «Реальна оцінка» кожен клієнт мережі ломбардів «Скарбниця» зможе отримати до 90% від оціночної вартості предмету застави.

Щоб скористатися умовами програми «Реальна оцінка» від мережі «Скарбниця» - достатньо, в одному із наших відділень, оформити договір фінансового кредитування під заставу, терміном від 2-х до 35-и днів.

Окрім того, із нашою новою послугою Online-калькулятор, у будь-якому зручному місці, Ви самостійно зможете оцінити предмет застави і розрахувати попередню суму кредиту.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
З 9:00 до 19:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.