«Реальна оцінка» предмету застави

«Реальна оцінка» предмету застави

Оцінюємо належним чином!

Всеукраїнська мережа ломбардних відділень «Скарбниця» власним прикладом розвінчує міфи щодо недоцільності небанківського кредитування. «Оформлюєте кредит під заставу і отримуєте копійки» - це не про нас!

Із нашою програмою «Реальна оцінка» кожен клієнт мережі ломбардів «Скарбниця» зможе отримати до 90% від оціночної вартості предмету застави.

Щоб скористатися умовами програми «Реальна оцінка» від мережі «Скарбниця» - достатньо, в одному із наших відділень, оформити договір фінансового кредитування під заставу, терміном від 2-х до 35-и днів.

Окрім того, із нашою новою послугою Online-калькулятор, у будь-якому зручному місці, Ви самостійно зможете оцінити предмет застави і розрахувати попередню суму кредиту.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».