Ваш Telegram-помічник

Ваш Telegram-помічник

Тelegram-бот у ломбарді «Скарбниця»

Нещодавно, всеукраїнська мережа ломбардних відділень «Скарбниця» представила свого Telegram-бота. До списку корисних функцій ми додали онлайн-оцінку золотих виробів.

Тепер, Вам потрібен лише смартфон, щоб:

  • оцінити золоті прикраси;
  • брати участь в акціях;
  • перевіряти статуси договорів;
  • отримувати знижки;
  • знаходити найближчі відділення;
  • писати відгуки.


Для того, щоб почати користуватися офіційними ботом від мережі ломбардів «Скарбниця», Вам достатньо ввести у пошуковому полі Telegram: @skarb_bot або перейти за лінком t.me/skarb_bot.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».