Ваш Telegram-помічник

Ваш Telegram-помічник

Тelegram-бот у ломбарді «Скарбниця»

Нещодавно, всеукраїнська мережа ломбардних відділень «Скарбниця» представила свого Telegram-бота. До списку корисних функцій ми додали онлайн-оцінку золотих виробів.

Тепер, Вам потрібен лише смартфон, щоб:

  • оцінити золоті прикраси;
  • брати участь в акціях;
  • перевіряти статуси договорів;
  • отримувати знижки;
  • знаходити найближчі відділення;
  • писати відгуки.


Для того, щоб почати користуватися офіційними ботом від мережі ломбардів «Скарбниця», Вам достатньо ввести у пошуковому полі Telegram: @skarb_bot або перейти за лінком t.me/skarb_bot.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
З 9:00 до 19:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.