Відкрито перше відділення в Іршаві

Відкрито перше відділення в Іршаві

Компанія «Скарбниця» відкриває нове ломбардне відділення у м. Іршава.Відділення працює для Вас щодня з 8:00 до 19:00, без вихідних.

В нашому ломбарді Ви можете швидко отримати кредит готівкою під заставу широкого переліку предметів. Починаючи від ювелірних виробів, закінчуючи туристичним і рибальським спорядженням.

Окрім традиційних предметів застави, нове відділення приймає великогабаритну техніку!

Адреса відділення: м. Іршава, вул. Гагаріна, 46/1-Д.
Контактний номер телефону: (050) 465-17-14.

На честь відкриття у відділенні діють акційні умови кредитування під заставу ювелірних виробів із золота або платини! Відсоткова ставка лише 0,5%!

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».