Відкрито перше відділення в Іршаві

Відкрито перше відділення в Іршаві

Компанія «Скарбниця» відкриває нове ломбардне відділення у м. Іршава.Відділення працює для Вас щодня з 8:00 до 19:00, без вихідних.

В нашому ломбарді Ви можете швидко отримати кредит готівкою під заставу широкого переліку предметів. Починаючи від ювелірних виробів, закінчуючи туристичним і рибальським спорядженням.

Окрім традиційних предметів застави, нове відділення приймає великогабаритну техніку!

Адреса відділення: м. Іршава, вул. Гагаріна, 46/1-Д.
Контактний номер телефону: (050) 465-17-14.

На честь відкриття у відділенні діють акційні умови кредитування під заставу ювелірних виробів із золота або платини! Відсоткова ставка лише 0,5%!

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.