У мережі «Скарбниця» - святкові умови кредитування

У мережі «Скарбниця» - святкові умови кредитування

Нові умови кредитування на честь Дня святого Валентина

Всі закохані і ті, хто лише готується відкрити своє серце коханню! Скажіть: «Так!». Скажіть: «Так!» святковим умов кредитування від всеукраїнської мережі ломбардних відділень «Скарбниця».

На честь Дня святого Валентина мережа «Скарбниця» вводить умови кредитування, яким Ваш гаманець точно скаже: «Так!». Саме 13 та 14 лютого Ви можете оформити кредит всього лише під 0,4%.

Переходьте за посиланням, пишіть свій email, а також номер телефону і кредит під 0,4% у Вас в гаманці!

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.