У нашій великій родині поповнення!

У нашій великій родині поповнення!

"Свіжа Копійка" стає частиною "Скарбниці"!

Мережа ломбардів «Свіжа Копійка» стає частиною групи компаній «Скарбниця»!

Відтепер у наших клієнтів з`явилося ще більше можливостей!
Безкоштовно обмінюй картку «Фрешка» на бонусно-дисконтну картку «Скарбниця» та відчуй безліч переваг!

Відділення ломбардів «Скарбниця» представлені у всіх районах Києва та по всій Україні і нараховує більш ніж 400 відділень.

Обирай найближче!

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
З 9:00 до 19:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.