У нашій великій родині поповнення!

У нашій великій родині поповнення!

"Свіжа Копійка" стає частиною "Скарбниці"!

Мережа ломбардів «Свіжа Копійка» стає частиною групи компаній «Скарбниця»!

Відтепер у наших клієнтів з`явилося ще більше можливостей!
Безкоштовно обмінюй картку «Фрешка» на бонусно-дисконтну картку «Скарбниця» та відчуй безліч переваг!

Відділення ломбардів «Скарбниця» представлені у всіх районах Києва та по всій Україні і нараховує більш ніж 400 відділень.

Обирай найближче!

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.