«Скарбниця» стала партнером найбільшого страховика УНІКА!

«Скарбниця» стала партнером найбільшого страховика УНІКА!

Обмінюй бонуси на страховку!

У вирі щоденних справ ми часто забуваємо про своє здоров'я. Тим часом, доля непередбачувана і деколи підносить сюрпризи, які руйнують все життя. І хоч передбачити їх практично неможливо, фінансово захистити себе і близьких від трагічних наслідків може страхування.

У компанії «Скарбниця» ось вже 26 років діє правило: клієнт і його інтереси - понад усе. Саме тому ми перші серед ломбардів уклали партнерську угоду з найбільшою в Україні страховою компанією УНІКА!

Наші клієнти можуть обмінювати накопичені бонуси на страховий захист!

Опис страхової програми

Клієнти компанії «Скарбниця» з будь-якого мобільного пристрою в Особистому кабінеті можуть списувати накопичені бонуси на страховий захист УНІКА.

Наприклад, якщо у Вас вже є 2000 бонусів, Ви можете їх обміняти на страховий захист з максимальною виплатою до 10000 гривень. Максимальна страхова сума становить 50000 гривень при наявності 8000 бонусів.

Термін дії страхового захисту - 1 рік. Протягом цього часу страховик зобов'язується виплатити постраждалій стороні суму, передбачену договором.

Кількість бонусівСтрахова сума, грн
2000до 10000
4000до 25000
8000до 50000
Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».