«Скарбниця» стала партнером найбільшого страховика УНІКА!

«Скарбниця» стала партнером найбільшого страховика УНІКА!

Обмінюй бонуси на страховку!

У вирі щоденних справ ми часто забуваємо про своє здоров'я. Тим часом, доля непередбачувана і деколи підносить сюрпризи, які руйнують все життя. І хоч передбачити їх практично неможливо, фінансово захистити себе і близьких від трагічних наслідків може страхування.

У компанії «Скарбниця» ось вже 26 років діє правило: клієнт і його інтереси - понад усе. Саме тому ми перші серед ломбардів уклали партнерську угоду з найбільшою в Україні страховою компанією УНІКА!

Наші клієнти можуть обмінювати накопичені бонуси на страховий захист!

Опис страхової програми

Клієнти компанії «Скарбниця» з будь-якого мобільного пристрою в Особистому кабінеті можуть списувати накопичені бонуси на страховий захист УНІКА.

Наприклад, якщо у Вас вже є 2000 бонусів, Ви можете їх обміняти на страховий захист з максимальною виплатою до 10000 гривень. Максимальна страхова сума становить 50000 гривень при наявності 8000 бонусів.

Термін дії страхового захисту - 1 рік. Протягом цього часу страховик зобов'язується виплатити постраждалій стороні суму, передбачену договором.

Кількість бонусівСтрахова сума, грн
2000до 10000
4000до 25000
8000до 50000
Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.