«Скарбниця» придбала кредитний портфель великого учасника ринку

«Скарбниця» придбала кредитний портфель великого учасника ринку

Наших відділень стало ще більше!

Компанія «Скарбниця» придбала кредитний портфель мережі «Ломбард-Україна»* і поповнилась 37 відділеннями. Серед новопридбаних - 12 знаходяться в Києві, інші в Харкові, Полтаві, Житомирі, Херсоні та інших містах України.

Таким чином, загальне число відділень мережі «Скарбниця» тепер налічує близько 400 по всій країні!

Наша компанія прагне до досягнення позитивних результатів у розвитку, аби клієнти були задоволені умовами і якістю сервісу. Саме цих цілей ми дотримуємось в роботі з «Ломбард-Україна».

*Компанія «Ломбард-Україна», відома під торговою маркою «Заставний Банк», була заснована в 1999 році. Основний вид діяльності ⎼ надання грошових позик під заставу ювелірних виробів із золота та столового срібла, офісної, побутової, аудіо-, відео- і комп'ютерної техніки.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.