«Скарбниця» придбала кредитний портфель великого учасника ринку

«Скарбниця» придбала кредитний портфель великого учасника ринку

Наших відділень стало ще більше!

Компанія «Скарбниця» придбала кредитний портфель мережі «Ломбард-Україна»* і поповнилась 37 відділеннями. Серед новопридбаних - 12 знаходяться в Києві, інші в Харкові, Полтаві, Житомирі, Херсоні та інших містах України.

Таким чином, загальне число відділень мережі «Скарбниця» тепер налічує близько 400 по всій країні!

Наша компанія прагне до досягнення позитивних результатів у розвитку, аби клієнти були задоволені умовами і якістю сервісу. Саме цих цілей ми дотримуємось в роботі з «Ломбард-Україна».

*Компанія «Ломбард-Україна», відома під торговою маркою «Заставний Банк», була заснована в 1999 році. Основний вид діяльності ⎼ надання грошових позик під заставу ювелірних виробів із золота та столового срібла, офісної, побутової, аудіо-, відео- і комп'ютерної техніки.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».