Поштомати від Meest відтепер доступні в «Скарбниці»

Поштомати від Meest відтепер доступні в  «Скарбниці»

Користуйтеся поштоматами від «Meest Express» у ломбардах «Скарбниця»

Відтепер Клієнти мережі ломбардів «Скарбниця» можуть повніше задовольняти свої потреби, користуючись поштоматами від «Meest Express».

Поштовий сервіс вже функціонує, і згодом стане доступним в понад 100 відділеннях «Скарбниці» до кінця цього року.

Ми робимо все для того, щоб надавати максимум сервісу в одному місці, адже ломбарди розміщені в зручних локаціях, працюють цілодобово та мають високий рівень безпеки.

Це дозволить отримати якісне автоматичне поштове обслуговування від «Meest Express» у ломбарді «Скарбниця» поруч з домом, в будь-який час та не боятись за збереження своїх відправлень.

Завітайте та переконайтесь, що це дуже зручно.

Ломбард «Скарбниця» - можливості для вас!

 

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.