Поштомати від Meest відтепер доступні в «Скарбниці»

Поштомати від Meest відтепер доступні в  «Скарбниці»

Користуйтеся поштоматами від «Meest Express» у ломбардах «Скарбниця»

Відтепер Клієнти мережі ломбардів «Скарбниця» можуть повніше задовольняти свої потреби, користуючись поштоматами від «Meest Express».

Поштовий сервіс вже функціонує, і згодом стане доступним в понад 100 відділеннях «Скарбниці» до кінця цього року.

Ми робимо все для того, щоб надавати максимум сервісу в одному місці, адже ломбарди розміщені в зручних локаціях, працюють цілодобово та мають високий рівень безпеки.

Це дозволить отримати якісне автоматичне поштове обслуговування від «Meest Express» у ломбарді «Скарбниця» поруч з домом, в будь-який час та не боятись за збереження своїх відправлень.

Завітайте та переконайтесь, що це дуже зручно.

Ломбард «Скарбниця» - можливості для вас!

 

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».