Ломбард «Скарбниця» планує відкриття нового відділення в м.Києві!

Ломбард «Скарбниця» планує відкриття нового відділення в м.Києві!

Нове відділення: Київ, Гришка, 6-а

Лічені дні залишилися до відкриття нового ломбардного відділення в місті Києві, за адресою: Гришка,6-а!

Для Вашої зручності, керівництвом компанії «Скарбниця», було прийнято рішення про відкриття нового відділення з цілодобовимрежимом роботи! Тепер Ви зможете брати кредит під заставу на вигідних умовах в будь-який зручний для Вас час!

Ми ростемо і розвиваємося для Вас!

 

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
З 9:00 до 19:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.