Відділення в м. Вінниця перейшло на цілодобовий режим роботи!

Відділення в м. Вінниця перейшло на цілодобовий режим роботи!

Цілодобове відділення у Вінниці - Космонавтів, 36А

Переведено на цілодобовий режим роботи відділення в місті Вінниця!

Ломбард «Скарбниця» робить все можливе для забезпечення зручності своїх клієнтів.
Тому, 17 березня, за численними проханнями, було переведено на цілодобовий режим роботи відділення у м. Вінниця, за адресою: вул. Космонавтів, 36А.

Тепер Ви зможете брати кредит під заставу на вигідних умовах в будь-який зручний для Вас час! Ми розвиваємося для Вас!

м.Вінниця
вул. Космонавтів, 36А
(0432) 43-11-67, (050) 442-52-88

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.