Спеціальні умови кредитування до новорічних свят

Спеціальні умови кредитування до новорічних свят

Подарунки до нового року!

Спеціально до Новорічних свят, для наших клієнтів ми підготували особливі умови кредитування!

Ми знаємо, що Новий рік – це та мить, коли ми тішимо своїх близьких та рідних приємними подарунками. Саме для того, щоб наші клієнти не відчували браку коштів в ці прекрасні дні, кредити у ломбарді «Скарбниця» стають ще доступнішими!

В період з 29.12.2019 до 31.12.2019 у вас є нагода отримати гроші лише під 0,4%. Переходьте за посиланням, пишіть свій email, а також номер телефону і кредит під 0,4% у Вашому гаманці!

Бажаємо достатку та приємних подарунків від життя – завжди ваша, «Скарбниця»

 

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».