Мережа ломбардів «Скарбниця» визнана реформатором ринку та лідером в інноваціях

Мережа ломбардів «Скарбниця» визнана реформатором ринку та лідером в інноваціях

Ми лідери ринку

Раді повідомити, що мережу ломбардів «Скарбниця» було визнано найбільш надійним гравцем ринку ломбардних послуг України та вручено нагороду в номінації «Найінноваційніший ломбард» за версією журналу «ТОП-100. Рейтинги найбільших»

Ця нагорода особливо важлива для нас, оскільки «Скарбниця» вже сьогодні виступає флагманом у впровадженні  безготівкових сервісів банківського рівня, аналогів котрим немає не лише в Україні, але й за її межами.
Серед них: видача кредиту на банківську картку, дистанційний добір та дистанційне погашення по кредитному договору, а також сервіс SkarbID, котрий наразі тестується і, в майбутньому, дасть змогу клієнтам ідентифікуватись за допомогою електронних документів (е-паспорт) та користуватись електронним договором (е-договір).

Дякуємо клієнтам за довіру, а авторитетному журі за високу оцінку наших досягнень у сфері інновацій.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».