Мережа ломбардів «Скарбниця» визнана реформатором ринку та лідером в інноваціях

Мережа ломбардів «Скарбниця» визнана реформатором ринку та лідером в інноваціях

Ми лідери ринку

Раді повідомити, що мережу ломбардів «Скарбниця» було визнано найбільш надійним гравцем ринку ломбардних послуг України та вручено нагороду в номінації «Найінноваційніший ломбард» за версією журналу «ТОП-100. Рейтинги найбільших»

Ця нагорода особливо важлива для нас, оскільки «Скарбниця» вже сьогодні виступає флагманом у впровадженні  безготівкових сервісів банківського рівня, аналогів котрим немає не лише в Україні, але й за її межами.
Серед них: видача кредиту на банківську картку, дистанційний добір та дистанційне погашення по кредитному договору, а також сервіс SkarbID, котрий наразі тестується і, в майбутньому, дасть змогу клієнтам ідентифікуватись за допомогою електронних документів (е-паспорт) та користуватись електронним договором (е-договір).

Дякуємо клієнтам за довіру, а авторитетному журі за високу оцінку наших досягнень у сфері інновацій.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.