Безкоштовна доставка у промломбард!

Безкоштовна доставка у промломбард!

Заощаджуємо Ваш час разом!

Маєте великогабаритну техніку, не маєте машини? Маєте маленьку коштовну річ, але боїтесь за безпеку транспортування, а кошти потрібні терміново? Тоді Вам неодмінно до нас!

Мобільний ломбард, абсолютно безкоштовно та дуже дбайливо доставить Ваш предмет застави у найближче відділення «Промломбарду». Спеціалізований фургон - це не просто вантажівка з водієм, це міні-лабораторія на колесах, з усім необхідним для оцінки, пакування, транспортування та видачі ломбардного кредиту.

«Наші кредитні експерти віртуозно володіють сучасними методами оцінки не тільки побутової техніки та ювелірних виробів, а й будівельного обладнання та матеріалів, сантехніки, електрики, меблів тощо»

Ця унікальна послуга для тих, хто цінує час та обирає найвигідніші пропозиції. Виїжджаємо в найвіддаленіші куточки Києва за вказаною адресою, справедливо оцінюємо та одразу ж видаємо кошти по кредитному договору, надійно зберігаючи Вашу цінну річ.

Просто зателефонуйте і гроші самі приїдуть до Вас!

с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Петропавлівська, 14

(Навпроти «шпалерного» ринку)
Телефон:
(050) 463-18-19 и (050) 463-34-14.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.