Безкоштовна доставка у промломбард!

Безкоштовна доставка у промломбард!

Заощаджуємо Ваш час разом!

Маєте великогабаритну техніку, не маєте машини? Маєте маленьку коштовну річ, але боїтесь за безпеку транспортування, а кошти потрібні терміново? Тоді Вам неодмінно до нас!

Мобільний ломбард, абсолютно безкоштовно та дуже дбайливо доставить Ваш предмет застави у найближче відділення «Промломбарду». Спеціалізований фургон - це не просто вантажівка з водієм, це міні-лабораторія на колесах, з усім необхідним для оцінки, пакування, транспортування та видачі ломбардного кредиту.

«Наші кредитні експерти віртуозно володіють сучасними методами оцінки не тільки побутової техніки та ювелірних виробів, а й будівельного обладнання та матеріалів, сантехніки, електрики, меблів тощо»

Ця унікальна послуга для тих, хто цінує час та обирає найвигідніші пропозиції. Виїжджаємо в найвіддаленіші куточки Києва за вказаною адресою, справедливо оцінюємо та одразу ж видаємо кошти по кредитному договору, надійно зберігаючи Вашу цінну річ.

Просто зателефонуйте і гроші самі приїдуть до Вас!

с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Петропавлівська, 14

(Навпроти «шпалерного» ринку)
Телефон:
(050) 463-18-19 и (050) 463-34-14.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».