Ломбард «Скарбниця» відкриє ще 3 нових відділення до кінця 2009 року

Ломбард «Скарбниця» відкриє ще 3 нових відділення до кінця 2009 року

Зустрічаємо відразу три нові відділення!

У грудні ломбард «Скарбниця» планує відкрити ще 3 нових ломбардних відділення в м. Тернопіль, м. Біла Церква, м. Дрогобич, які Ви зможете побачити на карті України в меню «Відділення»:

18 грудня - м. Біла Церква, вул. Леваневського, 47/1

25 грудня - м. Дрогобич, вул. Мазепи, 12

27 грудня - м. Тернопіль, вул. Київська, 3

Завжди раді бачити Вас в наших нових ломбардних відділеннях.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.