Обмін бонусів на золото

Обмін бонусів на золото

Золото завжди в ціні

Відтепер кожен клієнт може обмінювати свої бонуси на золото. До ваших послуг широкий асортимент виробів із дорогоцінних металів нашого партнера. Це не лише прекрасна ідея для подарунка, але й вигідна довгострокова інвестиція, тому, що:

 

-  золото завжди в ціні і стабільно дорожчає

-  це надійний актив, реальна фізична цінність

-  оптимальна форма заощаджень

 

У час, коли курси валют нестабільні, нафта здешевлюється - ціни на золото лише зростають, це надійний актив зі стабільним попитом, який легко можна конвертувати у гроші за будь-якої ситуації.

Для обміну перейдіть у розділ "Бонусна картка" в особистому кабінеті, обирайте прикрасу, яку хочете придбати та обмінюйте на неї бонуси, а якщо їх не вистачає ви завжди можете здійснити доплату

З детальними умовами обміну можна ознайомитись у особистому кабінеті.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».