Послуга СМАРТ-ГРОШІ від «Київстар»

Послуга СМАРТ-ГРОШІ від «Київстар»

Сплата відсотків від Київстар

З послугою СМАРТ-ГРОШІ від «Київстар» – сплачувати відсотки за користування кредитом в Ломбарді Скарбниця стало ще простіше!

Заходьте на сторінку послуги СМАРТ-ГРОШІ і переконайтесь самі, що це справді зручно, швидко та безпечно.

Необхідна сума для погашення відсотків списується з вашого мобільного рахунку.

  • Максимальна сума погашення 2999 грн.
  • Мінімальна сума - це сплата за всі протерміновані дні (якщо є) + 1 день

Одразу після зарахування коштів, ви отримаєте SMS-повідомлення з кодом підтвердження та інформацією щодо платежу.

Послуга СМАРТ-ГРОШІ підключена для всіх абонентів передплаченого зв’язку «Київстар»

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.