Ми відкрились! Ласкаво просимо до магазину доступних золотих виробів «Скарбничка»

Ми відкрились! Ласкаво просимо до магазину доступних золотих виробів «Скарбничка»

Радо повідомляємо про те, що свою роботу розпочав  інтернет-магазин золота «Скарбничка». «Скарбничка» - це спеціальна пропозиція закритого Клубу для тих клієнтів, що зареєструвались та активували свій обліковий запис у Особистому кабінеті.
Ця зручна інтернет-вітрина знаходиться у Особистому кабінеті та дає можливість вам придбати бажані золоті прикраси за приємно низькими цінами, не зважаючи на те, що вартість золота на світових ринках невпинно зростає.

Що потрібно для доступу в магазин?


Реєстрація та активація в Особистому кабінеті. Лише користувачі кабінету отримують доступ до каталогу прикрас.
 
Як відбувається купівля товару?
Як у звичайному інтернет-магазині. Після вибору товару та узгодження деталей, клієнт отримує своє замовлення «Новою поштою». Сплатити можна карткою онлайн, або післяплатою у відділенні «Нової пошти».
 

Чи можливе повернення?


Ми хочемо, щоб ви отримали максимум вигоди, саме тому у всіх покупців ювелірних виробів інтернет-магазину «Скарбничка» є можливість здійснити повернення товару. Щоб повернути товар, клієнт може звернутись у будь-яке зручне відділення мережі ломбардів «Скарбниця».
 
Ми гарантуємо не лише привабливу ціну, але й належну якість виробів з підтвердженою пробою золота.

Завітайте до магазину, Вам неодмінно сподобається. Вхід через логін та пароль Особистого кабінету.

Бажаємо приємних покупок!

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.